Menü
Sepetiniz
20%' varan indirimler İncele

Hakkımızda

ÇINAR TEKNİK VE SERVİS HİZMETLERİ

Mersin merkezli bir şirkettir. Şirket 2010 yılında kurulmuş ve Klima teknik servisi olarak hizmet yapmıştır. Kısa zaman içerisinde klima satış departmanını da açarak hem satış hem de satış sonrası hizmetler konusunda mevcut tecrübelerine yenilerini ekleyerek ilerleme kat etmiş ve yeni başarımlar elde etmeye devam etmektedir.
Pek çok anahtar teslimi projelerde etkin rol oynamak ile beraber sırayla;

Gold Therm marka şohben,

Olefini Seemdoor,

FRAL,

Freedor Hava Perdeleri,

Midea general,

Fuji Electric Buses Diamond,

Niva Hava Perdeleri firmalarını bünyesine katarak ürün yelpazesini geliştirmiştir. Sundukları bu yeni ürünler sayesinde satış ve servis hizmetleri sürecinde müsteri memnuniyetini daha da ileri taşımışlardır.

Gelişim süreçleri ardından;

Türk Telekom,

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü,

Sağlık Müdürlüğü,

TEİAŞ Bölge Müdürlüğü,

Petrol Ofisi,

Ziraat Bankaları,

Maliye gibi kurumsal firmalarla sözleşme imzalamış yıllarca satış ve satış sonrası hizmetler konusunda büyük anlaşmalar yapmış ve referans ağını genişletmiştir.
Son dönemde Airsys Contek ve Freemac Marka ürünlerin bölge bayiliği ve servislik anlaşmasını yaparak yüksek hassasiyetli uzaktan kontrollü klima santralleri konusunda Mersin İl Geneline ve Konya, Adana, Hatay gibi illerde de hizmet vermiştir. Son olarak Copa markasını da ürün envanterine katan firmamız Mersin’de önemli satışlara imza atmıştır.

Referans bilgilerimiz hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.