Menü
Sepetiniz
20%' varan indirimler İncele

Gold Therm G115 Hermetik Şofben

Ürün Detayları

Gold Therm G115 Hermetik Şofben


Kademeli Isı Kullanımı

Kademeli ısıtma teknolojisi sayesinde her kullanımda sizlere başarılı bir ısıtma sistemi sunmaktadır. Tam ayarında su ısısı sağlayarak yüksek kullanım tatminini sizlere sunar. Bu sayede su ısısından kaynaklanan dengesizlik ortadan kaldırılarak sıcak suyunuzun her zaman tam ayarında olması için sizlere destek verir.


Kolay Kurulum

Sıradan şofbenlere kıyasla oldukça kolay bir kuruma sahip olan ürün, bu sayede sizleri büyük bir yükten de kurtarmaktadır. Özellikle sahip olduğu üstün teknolojisi sayesinde pratik kullanım sağlamasının yanı sıra sizlere kolay da bir kurulum avantajı sağlamaktadır.


Enerji Tasarruflu Sistem

Enerji tasarruflu sistemi sayesinde sizlerin ekonomik anlamda sıkıntı çekmesini engeller. Bu sayede bütçenize uygun bir sıcak su elde edersiniz. Oldukça düşük bir enerji harcama sistemine sahip olan ürün, her anlamda sizleri tatmin etme odaklı üretilmiş ürünlerin başında gelmektedir.Ergonomik Tasarım

Ergonomik yapısı sayesinde sizlere her alanda rahat bir kullanım sağlayan ürün, sahip olduğu özellikler bakımından da alanının en başarılı ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle dar alanlarda sizlere her zaman yüksek verim sağlar.


Yüksek Teknoloji

Sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde tüm beklentilerinizi karşılama odaklı çalışmaktadır. Bu sayede sizler de her kullanımda fazlasıyla keyif alırsınız.


Çevre Dostu

Çevre dostu kullanım sistemi sayesinde sizlere her zaman zararsız bir kullanım alanı yaratır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi